Hakkımızda

Mücevher sektöründe 30 yıldır faaliyet gösteren HSY Mücevher, uzman tasarımcıları tarafından tasarlanan birbirinden eşsiz ürünlerini müşterileriyle buluşturmayı sürdürüyor.

Türk motiflerinden evrensel çizgilere uzanan estetik harikası pırlantalı ürünlerde kaliteden asla ödün vermeyen HSY Mücevher, müşterilerin tüm isteklerini dikkate alıyor ve kişiye özel tasarımlarıyla da müşterilerin mutluluğuna mutluluk katıyor. Markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen HSY Mücevher, kalitesini tescillendirme çalışmalarını da yoğun bir şekilde sürdürüyor. HSY Mücevher, ayrıca müşterilerinin tasarladığı modelleri sipariş alarak yine en kısa zamanda ve en kusursuz işçilik ile teslim ediyor.

Müşterilerine her zaman kaliteyi uygun seçeneklerle sunmayı amaçlayan HSY Mücevher, Şişli, Osmanbey ve Pangaltı şubelerinde birbirinden güzel ve şık ürünleriyle sevgisini ve aşkını ifade etmek isteyenleri bekliyor.

MİSYONUMUZ

HSY Mücevher olarak sektörde 21 yılı geride bırakırken, 2009 yılında da pırlantalı mücevhere ağırlık verilmiş ve buna paralel reklâm ve halkla ilişkiler çalışmaları önem kazanmıştır.

Topluma doğru mesajlar verebilmek ve kendimizi daha iyi ifade edebilmek amacıyla HSY MÜCEVHER olarak, 2006 yılında DTC tarafından ödüllendirilmiştir. Yaptığımız tüm bu çalışmalar sonucunda HSY MÜCEVHER, markasıyla daha çok kitleye ulaşma ve marka bilinirliliği artırma başarısını gösterdik. Çok yakın bir gelecekte önce İstanbul’da, daha sonra Anadolu’ya HSY MÜCEVHER markasını yaymayı hedefliyoruz. Nihai hedefimiz HSY MÜCEVHER‘in bir dünya markası olmasıdır.

Bugüne kadar yapılan çalışmaların sonucunda elde ettiğimiz başarı ve pırlantalı ürünlerin satışında elde ettiğimiz artan satış grafiğimiz ile birlikte, Türkiye’nin genç nüfusu, pırlantalı mücevherin yeni nesillerle tanıştırılması gerektiği düşüncesini paylaşıyoruz. Sektörde yolun çok başında olduğumuzu düşündüğümüz için bu yönde teşvik edilme arzusundayız.

HSY MÜCEVHER, Avrupa’nın bilgi ve deneyiminden yararlanıp, özgün tasarımlarıyla bir dünya markası olma yolundaki çabasını bundan sonra da sürdürmeye kararlıdır.